Soutěže žen
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Petra Spálovská
FK Hvězda Cheb
26 - 0 - 1 - 13
Viktorie Nováková
Sokol Písek
26 - 0 - 1 - 13
Anežka Kadlecová
ČZ HBC Strakonice 1921
26 - 0 - 0 - 13
Vendula Častová
Házená J.Hradec
26 - 0 - 0 - 13
Eliška Jindřichová
DHK Baník Most
24 - 1 - 0 - 2
Barbora Hvozdovičová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
24 - 0 - 0 - 12
Adéla Hosnedlová
Sokol Písek
24 - 0 - 0 - 12
Eliška Krejzlíková
DHK Zora Olomouc
22 - 0 - 0 - 11
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
20 - 0 - 0 - 10
Tereza Šnýdrová
HK Spartak Ústí n.L.
20 - 0 - 0 - 10
Anita Šarmanová
TJ Jiskra Otrokovice
20 - 0 - 0 - 10
Karolína Rajová
Sokol Poruba
20 - 0 - 1 - 10
Diana Juříková
TJ Jiskra Otrokovice
20 - 0 - 0 - 10
Kristýna Turčanová
DHK Baník Most
18 - 0 - 0 - 9
Gabriela Solařová
Tatran Bohunice
18 - 0 - 0 - 9
Monika Smějová
Tatran Bohunice
18 - 0 - 0 - 9
Nela Nosková
Sokol Písek
18 - 0 - 0 - 9
Sára Hřivnová
FK Hvězda Cheb
18 - 0 - 0 - 9
Gabriela Hachová
Sokol Písek
18 - 0 - 0 - 9
Simona Dohnalová
TJ Sokol Karviná
18 - 0 - 0 - 9
Tereza Trachtulcová
SKH Velká n.V.
16 - 0 - 1 - 8
Kamila Tomášková
SKH Velká n.V.
16 - 0 - 0 - 8
Michaela Smějová
Tatran Bohunice
16 - 0 - 1 - 8
Tereza Mulačová
FK Hvězda Cheb
16 - 0 - 0 - 8
Natálie Krajčová
HC Zlín
16 - 0 - 0 - 8
Kateřina Filová
DHK Baník Most
16 - 0 - 0 - 8
Adéla Čásová
DHK Baník Most
16 - 0 - 0 - 8
Michaela Brezová
Sokol Vršovice
16 - 0 - 0 - 8
Bára Vašíčková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14 - 0 - 0 - 7
Valentina Schüllerová
HK Spartak Ústí n.L.
14 - 0 - 0 - 7
Klára Selingrová
DHK Zora Olomouc
14 - 0 - 0 - 7
Adéla Sáblíková
Sokol Poruba
14 - 0 - 0 - 7
Karolína Brůhová
Sokol Písek
14 - 0 - 0 - 7
Tereza Bouchnerová
Jiskra Havlíčkův Brod
14 - 0 - 0 - 7
Kristýna Barčáková
TJ Sokol Karviná
14 - 0 - 0 - 7
Kristýna Bačíková
SKH Velká n.V.
14 - 0 - 0 - 7
Klára Žůrková
TJ Jiskra Otrokovice
12 - 0 - 0 - 6
Helena Voráčková
DHC Plzeň
12 - 0 - 0 - 6
Natálie Vejvodová
Sokol Kobylisy II
12 - 0 - 0 - 6
Nela Szafanczyková
SC Bohumín
12 - 0 - 0 - 6
Další
Předchozí kola
Skupina XXX - 13.5.2018 Ostrava-Zábřeh - výsledky
video
online
Ostrava-Zábřeh - Karviná
25 : 28
video
online
Karviná - SC Bohumín
28 : 19
video
online
SC Bohumín - Ostrava-Zábřeh
16 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň
22
22
0
0
445 : 291
44
2
HC Zlín
22
21
0
1
605 : 349
42
3
Slavia
22
18
1
3
450 : 288
37
4
Slavoj Žirovnice
22
18
1
3
450 : 368
37
5
DHK Zora Olomouc
22
15
1
6
423 : 367
31
6
DHK Most
22
15
0
7
440 : 369
30
7
Háje
22
14
2
6
405 : 367
30
8
Sokol Písek
22
13
2
7
369 : 321
28
9
Strakonice
22
13
1
8
415 : 381
27
10
Bohunice
22
13
1
8
391 : 366
27
11
J.Hradec
22
10
3
9
419 : 387
23
12
SKH Velká n.V.
22
9
1
12
358 : 393
19
13
Ústí n.L.
22
8
1
13
406 : 485
17
14
Otrokovice
22
8
0
14
382 : 371
16
15
Lázně Kynžvart
22
7
2
13
425 : 447
16
16
S.Vršovice
22
7
2
13
365 : 425
16
17
Jiskra Havlíčkův Brod
22
6
1
15
324 : 368
13
18
Hvězda Cheb
22
6
1
15
306 : 385
13
19
Karviná
22
6
1
15
444 : 513
13
20
Sokol Poruba
22
6
1
15
375 : 435
13
21
Sokol Kobylisy II
22
5
1
16
330 : 430
11
22
Ostrava-Zábřeh
22
1
0
21
380 : 591
2
23
SC Bohumín
22
0
1
21
228 : 438
1
Tabulka střelců
Michaela Smějová
Tatran Bohunice
159
Kristýna Coufalová
DHK Slavoj Žirovnice
158
Valentina Schüllerová
HK Spartak Ústí n.L.
138
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Coufalová
DHK Slavoj Žirovnice
52
Veronika Vávrová
ČZ HBC Strakonice 1921
31
Eliška Ešnerová
Jiskra Havlíčkův Brod
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Spálovská
FK Hvězda Cheb
26
Viktorie Nováková
Sokol Písek
26
Anežka Kadlecová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.