Soutěže žen
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MOL liga žen
Rozpis soutěže
základní část
Semifinále ČR
Semifinále SR
play-out
Finále ČR
Finále SR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Mojmír Valášek
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
13.5. 10:30
AA180
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
32 : 31
29.4. 17:00
AA175
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha
27 : 31
15.4. 17:00
AA139
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
30 : 25
30.3. 18:00
AA128
Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
24 : 29
18.3. 10:30
AA118
M.A.T. Plzeň - HBC Strakonice 1921
31 : 21
17.2. 19:00
AA093
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 28
4.2. 10:30
AA079
M.A.T. Plzeň - Kopřivnice
28 : 26
16.12. 20:10
AA076
SKKP Handball Brno - HK FCC Město Lovosice
32 : 29
11.11. 17:00
AA045
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921
24 : 27
7.10. 18:00
AA029
HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno
29 : 23
1.liga muži
14.4. 17:00
AB103
Tatran Litovel - Házená L.Hustopeče
31 : 27
26.11. 17:30
AB065
Velká Bystřice - Náchod
33 : 23
18.11. 17:00
AB055
Tatran Litovel - Dvůr Králové
26 : 18
2 liga muži JZČ
6.5. 18:00
AC121
Sokol Žďár n. S. - H.Brod
35 : 28
2.liga muži JM
7.4. 17:00
AE102
Ivančice - Juliánov
39 : 17
3.3. 16:30
AE084
Telnice - SKKP Brno B
29 : 30
25.11. 19:00
AE062
SKKP Brno B - Maloměřice
22 : 36
19.11. 17:00
AE058
Juliánov - Telnice
23 : 30
12.11. 17:00
AE050
Bohunice - Ivančice
16 : 28
15.10. 11:00
AE031
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
24 : 29
8.10. 17:00
AE030
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 25
2.liga muži SM
21.4. 12:30
AF110
Luhačovice - Žeravice
35 : 28
10.3. 20:00
AF070
Luhačovice - Uničov A
36 : 27
28.10. 15:00
AF037
Uničov A - Rožnov p.R.
38 : 34
1.liga starší dorostenci
26.11. 15:30
AG065
Velká Bystřice - Talent Plzeň
24 : 26
2.liga starší dorostenci - M
14.4. 15:00
AI173
Litovel - HBC Olomouc
42 : 30
3.3. 18:30
AI144
Sokol Telnice - Sokol Sokolnice
43 : 25
9.12. 13:00
AI098
HBC Olomouc - Bohunice
39 : 27
19.11. 15:00
AI078
Sokol Juliánov - HBC Olomouc
34 : 33
18.11. 15:00
AI075
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
30 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále SR - výsledky
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
35 : 26
video
online
Bánovce n.B. - ŠŠK Prešov
25 : 30
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
25 : 23
video
online
ŠŠK Prešov - Bánovce n.B.
35 : 28
video
online
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
25 : 27
Tabulka střelců
Annamaria Patrnčiaková
HK Hodonín
227
Mária Holešová
Iuventa Michalovce
196
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
76
Annamaria Patrnčiaková
HK Hodonín
59
Klaudia Michnová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
58
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marianna Rebičová
Iuventa Michalovce
58
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
52
Tatiana Šutranová
ŠŠK Prešov
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.