Soutěže žen
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MOL liga žen
Rozpis soutěže
základní část
Semifinále ČR
Semifinále SR
play-out
Finále ČR
Finále SR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Václav Chmelíř
Mateřský klub
Sokol L.Kynžvart
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.5. 16:00
AC123
VŠ Plzeň - Praha 4
34 : 29
21.4. 17:00
AC112
Košutka - Praha 4
36 : 28
11.11. 17:00
AC051
Košutka - Libčice n. Vlt.
24 : 26
28.10. 17:00
AC040
Košutka - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 26
17.9. 16:30
AC012
TJ Lokomotiva Plzeň - Praha 4
31 : 28
10.9. 16:00
AC004
VŠ Plzeň - L.Vršovice
30 : 19
2.liga muži SVČ
25.11. 18:00
AD065
Ústí n.L. - Náchod B
33 : 21
1.liga starší dorostenci
15.4. 15:30
AG107
TJ Sokol Šťáhlavy - Sokol Ostrava
34 : 23
29.10. 16:00
AG037
HK Lovosice - Kopřivnice
39 : 22
1.liga mladší dorostenci
18.2. 12:15
AJ069
HK Baník Most - Karviná
28 : 33
29.10. 14:00
AJ037
HK Lovosice - Kopřivnice
37 : 31
2.liga mladší dorostenci - Č
25.11. 16:00
AK065
HSK Tygři Ústí n.L. - Náchod
30 : 41
Český pohár žen
9.9. 13:00
AN002
FK Hvězda Cheb - Slavoj Tachov
15 : 19
Žákovská liga starších žaček
13.1. 14:00
AP064
Lázně Kynžvart - S.Vršovice
17 : 20
13.1. 11:30
AP062
S.Vršovice - DHK Most
13 : 24
13.1. 10:30
AP061
Háje - Lázně Kynžvart
20 : 19
13.1. 08:00
AP059
Lázně Kynžvart - DHK Most
25 : 22
2.12. 14:20
AP016
Hvězda Cheb - Bohunice
16 : 23
2.12. 13:20
AP015
Jiskra Havlíčkův Brod - DHK Zora Olomouc
13 : 22
2.12. 10:40
AP013
DHK Zora Olomouc - Hvězda Cheb
17 : 13
2.12. 08:00
AP011
Hvězda Cheb - Jiskra Havlíčkův Brod
13 : 11
2.liga ženy - západ
20.5. 14:00
AS127
Slavoj Tachov - DHK Pardubice
23 : 24
9.12. 17:30
AS064
FK Hvězda Cheb - Ústí n.L.
23 : 23
3.12. 15:00
AS055
Slavoj Tachov - Č.Budějovice
27 : 24
25.11. 14:00
AS058
Ústí n.L. - Sokol Písek B
16 : 29
12.11. 14:00
AS043
Slavoj Tachov - Kobylisy B
27 : 22
1.liga starší dorostenky - západ
14.4. 15:00
AUA097
DHC Plzeň - S.Vršovice
39 : 19
10.2. 14:00
AUA070
DHC Plzeň - Házená J.Hradec
30 : 18
24.9. 16:45
AUA012
DHK Baník Most - Astra Praha
39 : 16
1.liga mladší dorostenky
21.4. 14:30
AV108
DHC Plzeň - Háje
22 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále SR - výsledky
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
35 : 26
video
online
Bánovce n.B. - ŠŠK Prešov
25 : 30
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
25 : 23
video
online
ŠŠK Prešov - Bánovce n.B.
35 : 28
video
online
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
25 : 27
Tabulka střelců
Annamaria Patrnčiaková
HK Hodonín
227
Mária Holešová
Iuventa Michalovce
196
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
76
Annamaria Patrnčiaková
HK Hodonín
59
Klaudia Michnová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
58
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marianna Rebičová
Iuventa Michalovce
58
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
52
Tatiana Šutranová
ŠŠK Prešov
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.