Soutěže žen
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MOL liga žen
Rozpis soutěže
základní část
Semifinále ČR
Semifinále SR
play-out
Finále ČR
Finále SR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Pavel Rutta
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.1.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.5. 16:00
AB132
S.Vršovice - Dvůr Králové
27 : 22
19.11. 16:00
AB056
S.Vršovice - Velká Bystřice
29 : 27
17.9. 16:30
AB009
Chodov - HC Zlín
34 : 30
2 liga muži JZČ
21.4. 18:00
AC111
Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
26 : 25
7.10. 18:00
AC030
Třeboň - VŠ Plzeň
24 : 21
2.liga starší dorostenci Č
20.5. 09:00
AH211
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ELP Jablonec
40 : 23
5.5. 15:30
AH197
HBC Strakonice 1921 - Náchod
33 : 23
17.3. 15:30
AH146
HBC Strakonice 1921 - Chodov
26 : 24
10.12. 09:00
AH102
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Náchod
30 : 24
9.12. 13:30
AH099
HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Úvaly
23 : 23
25.11. 15:30
AH084
HBC Strakonice 1921 - Loko Louny
31 : 30
28.10. 15:30
AH054
HBC Strakonice 1921 - ZJ Kovofiniš Ledeč
60 : 13
23.9. 15:30
AH024
HBC Strakonice 1921 - Liberec
22 : 38
17.9. 14:15
AH011
Chodov - TJ Sokol Bělá
31 : 24
2.liga mladší dorostenci - Č
12.5. 14:00
AK132
Sokol Vršovice - Házená Mělník
45 : 28
21.4. 16:00
AK111
Třeboň - Sokol Vršovice
18 : 37
19.11. 14:00
AK056
Sokol Vršovice - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 28
7.10. 16:00
AK030
Třeboň - Sokol Šťáhlavy
26 : 27
Český pohár mužů
28.9. 11:00
AM041
Č.Budějovice - Třeboň
32 : 16
Český pohár žen
25.10. 18:30
AN017
Č.Budějovice - Slavia Praha
20 : 45
Žákovská liga starších žaček
13.1. 15:00
AP058
Strakonice - Hvězda Cheb
16 : 11
13.1. 14:00
AP057
Otrokovice - Slavia
11 : 17
13.1. 12:30
AP056
Hvězda Cheb - Otrokovice
7 : 20
13.1. 10:00
AP054
Slavia - Hvězda Cheb
14 : 11
1.liga ženy
15.4. 16:00
AR097
DHC Plzeň - S.Vršovice
27 : 21
7.4. 16:00
AR095
Kobylisy - Kunovice
41 : 30
7.4. 14:00
AR091
S.Vršovice - HK Ivančice
26 : 28
10.12. 16:00
AR064
DHC Plzeň - HK Ivančice
31 : 19
5.11. 11:30
AR037
HC Plzeň - S.Vršovice
33 : 28
29.10. 16:00
AR031
S.Vršovice - DHC Plzeň
24 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále SR - výsledky
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
35 : 26
video
online
Bánovce n.B. - ŠŠK Prešov
25 : 30
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
25 : 23
video
online
ŠŠK Prešov - Bánovce n.B.
35 : 28
video
online
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
25 : 27
Tabulka střelců
Annamaria Patrnčiaková
HK Hodonín
227
Mária Holešová
Iuventa Michalovce
196
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
76
Annamaria Patrnčiaková
HK Hodonín
59
Klaudia Michnová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
58
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marianna Rebičová
Iuventa Michalovce
58
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
52
Tatiana Šutranová
ŠŠK Prešov
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.