Soutěže žen
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MOL liga žen
Rozpis soutěže
základní část
Semifinále ČR
Semifinále SR
play-out
Finále ČR
Finále SR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Dalibor Pavlát
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
12.5. 18:00
AA179
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
30 : 24
22.4. 18:00
AA147
Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
30 : 33
15.4. 10:30
AA138
HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
28 : 26
28.3. 18:00
AA131
M.A.T. Plzeň - SKKP Handball Brno
30 : 26
24.3. 18:00
AA124
HBC Strakonice 1921 - HCB Karviná
29 : 35
17.3. 18:00
AA115
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 32
3.3. 17:00
AA108
SKKP Handball Brno - Dukla Praha
30 : 32
10.12. 10:30
AA068
Cement Hranice - M.A.T. Plzeň
20 : 24
9.12. 18:00
AA067
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
28 : 21
12.11. 10:30
AA047
HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
30 : 23
4.11. 16:30
AA042
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
26 : 21
1.10. 10:30
AA022
Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
21 : 22
30.9. 17:00
AA021
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
31 : 28
Český pohár mužů
6.12. 19:00
AM079
HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
25 : 26
Český pohár žen
30.12. 15:30
AN032
Slavia Praha - Baník Most
26 : 35
29.12. 17:00
AN029
SHK Veselí n.M. - Slavia Praha
25 : 30
1.liga starší dorostenky 1-4
13.5. 14:30
AUF001
DHK Baník Most - Poruba
30 : 22
MOL liga žen
19.4. 18:00
AW177
Baník Most - Slavia Praha
13 : 23
24.2. 18:00
AW127
Sokol Poruba - Duslo Šaľa
24 : 24
7.1. 17:00
AW084
Slavia Praha - Bánovce n.B.
31 : 26
11.11. 17:00
AW067
SHK Veselí n.M. - HC Zlín
32 : 24
16.9. 18:00
AW021
Baník Most - HC Zlín
35 : 22
Kalendář
Předchozí kola
Finále SR - výsledky
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
35 : 26
video
online
Bánovce n.B. - ŠŠK Prešov
25 : 30
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
25 : 23
video
online
ŠŠK Prešov - Bánovce n.B.
35 : 28
video
online
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
25 : 27
Tabulka střelců
Annamaria Patrnčiaková
HK Hodonín
227
Mária Holešová
Iuventa Michalovce
196
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
76
Annamaria Patrnčiaková
HK Hodonín
59
Klaudia Michnová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
58
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marianna Rebičová
Iuventa Michalovce
58
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
52
Tatiana Šutranová
ŠŠK Prešov
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.