Soutěže žen
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MOL liga žen
Rozpis soutěže
základní část
Semifinále ČR
Semifinále SR
play-out
Finále ČR
Finále SR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
6.5. 16:30
AB123
Chodov - Náchod
35 : 28
24.3. 16:00
AB093
S.Vršovice - HC Zlín
26 : 30
18.3. 17:00
AB087
Jičín B - Velká Bystřice
29 : 19
1.10. 16:30
AB020
Chodov - HK Bystřice p.H.
33 : 22
2 liga muži JZČ
28.4. 17:00
AC115
Č.Budějovice - H.Brod
40 : 31
15.4. 11:00
AC108
Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň
26 : 35
17.3. 18:30
AC088
Č.Budějovice - Sokol Žďár n. S.
35 : 27
26.11. 11:00
AC065
Sezimovo Ústí - Praha 4
25 : 34
12.11. 14:45
AC049
H.Brod - Č.Budějovice
33 : 32
2.liga muži JM
14.10. 17:00
AE034
TJ D.Cerekev - Bohunice
27 : 28
1.liga starší dorostenci
18.3. 15:00
AG087
Jičín - Velká Bystřice
38 : 17
2.liga starší dorostenci Č
15.4. 09:00
AH176
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Chodov
25 : 25
1.10. 14:15
AH026
Chodov - HBC Strakonice 1921
27 : 22
2.liga starší dorostenci - M
2.12. 15:00
AI092
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Centrum Haná
31 : 31
1.liga mladší dorostenci
18.3. 13:00
AJ087
Jičín - HK Baník Most
32 : 29
2.liga mladší dorostenci - Č
24.3. 14:00
AK093
Sokol Vršovice - TJ Sokol Úvaly
41 : 26
2.liga mladší dorostenci - JM
14.10. 15:00
ALA034
TJ D.Cerekev - Bohunice
40 : 18
Český pohár mužů
2.9. 16:00
AM013
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
25 : 28
Žákovská liga starších žaček
13.1. 12:30
AP056
Hvězda Cheb - Otrokovice
7 : 20
13.1. 11:30
AP055
Slavia - Strakonice
15 : 16
13.1. 10:00
AP054
Slavia - Hvězda Cheb
14 : 11
13.1. 09:00
AP053
Strakonice - Otrokovice
14 : 13
1.liga ženy
3.3. 13:00
AR080
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
31 : 28
25.2. 11:30
AR076
HC Plzeň - Kobylisy
30 : 25
2.12. 13:00
AR056
Sokol V. Meziříčí - Kobylisy
28 : 39
18.11. 13:30
AR054
Kobylisy - H.Brod
22 : 34
12.11. 11:00
AR044
H.Brod - DHC Plzeň
26 : 25
2.liga ženy - západ
28.4. 15:00
AS110
Č.Budějovice - FK Hvězda Cheb
33 : 19
11.2. 15:00
AS071
Sokol Písek B - S.Vršovice B
31 : 28
4.11. 18:00
AS037
J.Hradec - Slavoj Tachov
24 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále SR - výsledky
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
35 : 26
video
online
Bánovce n.B. - ŠŠK Prešov
25 : 30
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
25 : 23
video
online
ŠŠK Prešov - Bánovce n.B.
35 : 28
video
online
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
25 : 27
Tabulka střelců
Annamaria Patrnčiaková
HK Hodonín
227
Mária Holešová
Iuventa Michalovce
196
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
76
Annamaria Patrnčiaková
HK Hodonín
59
Klaudia Michnová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
58
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marianna Rebičová
Iuventa Michalovce
58
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
52
Tatiana Šutranová
ŠŠK Prešov
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.