Soutěže žen
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MOL liga žen
Rozpis soutěže
základní část
Semifinále ČR
Semifinále SR
play-out
Finále ČR
Finále SR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Marek Řeháček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.11.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
13.5. 15:00
AC129
L.Vršovice - Třeboň
17 : 25
12.5. 14:00
AC130
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
30 : 17
25.3. 17:30
AC092
Praha 4 - L.Vršovice
34 : 26
17.2. 18:00
AC071
Třeboň - Č.Budějovice
33 : 33
25.11. 18:00
AC061
Zruč n.S. - H.Brod
33 : 26
22.10. 11:00
AC010
Sezimovo Ústí - L.Vršovice
25 : 23
24.9. 11:00
AC017
Zruč n.S. - VŠ Plzeň
24 : 27
2.liga muži SVČ
5.5. 18:00
AD122
Ústí n.L. - Jablonec
15 : 30
18.11. 18:00
AD060
Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
26 : 32
30.9. 18:00
AD024
Náchod B - Loko Louny
23 : 28
10.9. 17:30
AD006
1.HC Pardubice - Slavia
30 : 30
2.liga starší dorostenci Č
13.5. 17:00
AH203
L.Vršovice - 1.HC Pardubice
23 : 36
24.3. 13:00
AH157
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Bělá
25 : 25
16.12. 15:00
AH109
L.Vršovice - Chodov
22 : 24
3.12. 15:00
AH094
L.Vršovice - HBC Strakonice 1921
27 : 24
19.11. 15:30
AH074
ZJ Kovofiniš Ledeč - Sp.MAS Sezimovo Ústí
20 : 20
22.10. 09:00
AH117
Sp.MAS Sezimovo Ústí - L.Vršovice
28 : 22
30.9. 15:00
AH032
Náchod - Loko Louny
27 : 39
10.9. 15:30
AH008
1.HC Pardubice - HBC Strakonice 1921
31 : 16
1.liga mladší dorostenci
4.3. 12:15
AJ082
HK Baník Most - Pepino SKP F-M
15 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
13.5. 13:00
AK129
Lokomotiva Vršovice - Třeboň
28 : 31
5.5. 16:00
AK122
HSK Tygři Ústí n.L. - Sokol Vršovice
21 : 40
17.2. 16:00
AK071
Třeboň - TJ Sokol Úvaly
32 : 26
18.11. 14:00
AK060
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
26 : 17
4.11. 16:00
AK044
Házená Mělník - Sokol Šťáhlavy
25 : 38
30.9. 13:00
AK024
Náchod - Loko Louny
33 : 17
Český pohár mužů
3.9. 15:30
AM012
L.Vršovice - Libčice n. Vlt.
11 : 19
Žákovská liga starších žáků
29.4. 13:05
AO216
Pepino SKP Frýdek-Místek - Házená Mělník
29 : 17
29.4. 12:10
AO215
Házená L.Hustopeče - HCB Karviná
18 : 35
29.4. 09:25
AO212
Házená Mělník - Házená L.Hustopeče
19 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále SR - výsledky
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
35 : 26
video
online
Bánovce n.B. - ŠŠK Prešov
25 : 30
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
25 : 23
video
online
ŠŠK Prešov - Bánovce n.B.
35 : 28
video
online
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
25 : 27
Tabulka střelců
Annamaria Patrnčiaková
HK Hodonín
227
Mária Holešová
Iuventa Michalovce
196
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
76
Annamaria Patrnčiaková
HK Hodonín
59
Klaudia Michnová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
58
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marianna Rebičová
Iuventa Michalovce
58
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
52
Tatiana Šutranová
ŠŠK Prešov
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.