Soutěže žen
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MOL liga žen
Rozpis soutěže
základní část
Semifinále ČR
Semifinále SR
play-out
Finále ČR
Finále SR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Adriana Šišmišová
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
43
Starty
1.liga starší dorostenky - východ
06.05. [AUB123]
Ostrava Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice
29 : 31
0 branek
14.04. [AUB101]
Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
35 : 25
1 branek
07.04. [AUB092]
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
28 : 18
1 branek
11.02. [AUB068]
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 26
1 branek
03.02. [AUB131]
TJ Jiskra Otrokovice - HC Hlučín
49 : 14
2 branek
03.12. [AUB057]
TJ Jiskra Otrokovice - Ostrava Zábřeh
34 : 21
0 branek
22.10. [AUB026]
Poruba - TJ Jiskra Otrokovice
32 : 27
0 branek
15.10. [AUB024]
TJ Jiskra Otrokovice - HK Ivančice
32 : 29
0 branek
17.09. [AUB002]
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
23 : 31
0 branek
1.liga mladší dorostenky
20.05. [AV131]
TJ Jiskra Otrokovice - Háje
20 : 19
3 branek
13.05. [AV123]
DHC Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice
24 : 36
5 branek
01.05. [AV112]
Slavia - TJ Jiskra Otrokovice
34 : 23
2 branek
27.04. [AV078]
TJ Jiskra Otrokovice - DHK Baník Most
22 : 23
0 branek
14.04. [AV101]
Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
31 : 28
4 branek
07.04. [AV092]
TJ Jiskra Otrokovice - J.Hradec
24 : 29
2 branek
04.03. [AV079]
S.Vršovice - TJ Jiskra Otrokovice
37 : 35
1 branek
11.02. [AV068]
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
21 : 25
4 branek
09.12. [AV065]
Háje - TJ Jiskra Otrokovice
27 : 27
0 branek
03.12. [AV057]
TJ Jiskra Otrokovice - DHC Plzeň
27 : 21
2 branek
12.11. [AV046]
TJ Jiskra Otrokovice - Slavia
21 : 27
2 branek
29.10. [AV035]
TJ Jiskra Otrokovice - Zlín
26 : 31
4 branek
21.10. [AV026]
J.Hradec - TJ Jiskra Otrokovice
25 : 23
1 branek
08.10. [AV013]
TJ Jiskra Otrokovice - S.Vršovice
31 : 30
4 branek
24.09. [AV012]
DHK Baník Most - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 26
2 branek
17.09. [AV002]
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
31 : 21
2 branek
Předchozí kola
Finále SR - výsledky
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
35 : 26
video
online
Bánovce n.B. - ŠŠK Prešov
25 : 30
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
25 : 23
video
online
ŠŠK Prešov - Bánovce n.B.
35 : 28
video
online
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
25 : 27
Tabulka střelců
Annamaria Patrnčiaková
HK Hodonín
227
Mária Holešová
Iuventa Michalovce
196
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
76
Annamaria Patrnčiaková
HK Hodonín
59
Klaudia Michnová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
58
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marianna Rebičová
Iuventa Michalovce
58
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
52
Tatiana Šutranová
ŠŠK Prešov
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.